Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky

Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Zdroj: Shutterstock.com

Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?

Panna

Žena tohoto znamení je prý hrozná fňukna, která si neustále na něco stěžuje, nic jí není dobré. Na všem a všech hledá chyby, jen ne sama u sebe. Snaží se být dokonalou manželkou ale stačí velmi málo a projeví se její labilní povaha. Navíc je velmi nedůvěřivá a podezřívavá. Žárlivost je její druhé já!

Štír

Štírky jsou hádavé, milující neustálé výměny názorů a neochvějně prosazují svou pravdu. Jsou přesvědčeny, že pouze ony vědí, co je nejlepší. Neuznávají jiný pohled na věc, pokud jim to ovšem nepřinese užitek. V tom případě jsou ochotny k malému ústupku, ovšem velmi nerady. V manželství prosazují svou nadvládu nad manželem a za každou cenu musí vše kontrolovat.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran

Sice to jsou na první pohled milé a hodné ovečky, ale časem se změní v tvrdohlavé a svérázné berany. Neustále něco plánují, nesnáší nudu a jednotvárnost. Manželství je pro ně výzvou, jak přetvořit manžela k obrazu svému. Nedopřejí mu chvíli klidu a bezstarostného lenošení. Vládnout a rozkazovat - to je jejich strategie.

Vodnář

U žen narozených v tomto znamení nikdy nevíte, co se může během okamžiku stát. Nálady se jim mění jako aprílové počasí. Vždy ale musí být po jejich. Nekompromisně prosazují svůj názor. Stanovují si svá vlastní pravidla a kdo je nedodržuje, ten okusí jejich ostrý jazyk. Sice moc dobře ví, jak se má chovat příkladná a milující manželka, ale nic z toho zásadně nedodržují.

Autor:
Publikováno: 18. 12. 2019 13:42 Nahlásit obsah