Několik rad, jak poznat, že právě on je pro vás ten pravý partner na celý život

Několik rad, jak poznat, že právě on je pro vás ten pravý partner na celý život Zdroj: Shutterstock.com

Všechny hledáme toho nejúžasnějšího a nejlepšího muže, se kterým chceme prožít život, sdílet všechna tajemství a dělit se o radosti a starosti. Ale jak poznat, že právě tento je ten pravý? Možná vám těchto několik rad usnadní rozhodování. 

Na malou chvilku sundejte růžové brýle a pokuste se najít odpovědi, zda váš partner splňuje tyto léty ověřené vlastnosti. Pokud ano, gratulujeme! V opačném případě hodně zvažujte, zda není na čase váš vztah přehodnotit.

Dokáže vás pochválit

Nedělá mu problém vás pochválit, sdílí s vámi nadšeně vaše úspěchy jak v práci, tak třeba jenom, když uvaříte skvělou večeři. Ocení vaši snahu udělat váš domov krásný a útulný. Snaží se vás podporovat i v oblasti koníčků a aktivit ve volném čase. Rád se pochlubí vašim úspěchem a vaší šikovností - je na vás pyšný.

Stále je tím pozorným gentlemanem

I když jste spolu delší čas, i potom je k vám neustále pozorný, všímá si vás, otevře vám dveře, podá kabát, dá přednost ve dveřích, odnese tašky s nákupem. Naslouchá tomu, co mu povídáte a když vám není dobře, klidně uvaří, přinese snídani do postele a nezapomene nikdy na polibek při odchodu a na přivítanou, když přijde z práce.

Nesnaží se vás změnit

Bere vás přesně takovou, jaká jste se všemi chybami a rozmary. Nikdy se nesnaží vás přetvořit k obrazu svému. Takovou si vás vybral a taková jste byla a budete i nadále. Věděl, že možná nejste skvělá kuchařka a perfektní hospodyňka, ale i on určitě není na sto procent.

Zdroj: Shutterstock.com

Je mu smutno, když vás nevidí

Nemůže bez vás být, chybíte mu, i když jste třeba jenom v práci. Těší se na vás, čeká až přijdete domů. Pokud jste nuceni odloučit se na delší čas, poznáte z jeho reakce při návratu, že jste mu moc chyběla.

Respektuje vaši rodinu

Ví, že vaše rodina je pro vás důležitá, proto ji respektuje a nesnaží se vás poštvat proti ní. Možná se mu někteří její členové moc nezamlouvají, ale kvůli vám to překousne. Vy také jeho rodinu možná moc nemusíte, ale víte, že ji má rád, a to je pro vás důležité.

Vaši přátelé jsou i jeho přátelé

Máte společné přátele, kteří se mohou na vás vždy obrátit o radu nebo pomoc. Nikdy vaše přátele neodmítne, pokud je to ve vašich možnostech, sám nabídne řešení, jak nejlépe podat pomocnou ruku. Dobře ví, že se na vás také může spolehnou v případě nesnází jeho přátel.

Zdroj: Shutterstock.com

Dokáže pochopit, když se zlobíte

V každém vztahu to sem tam zaskřípe, menší výměny názorů nejsou na škodu. Je důležité umět uznat chybu a najít řešení. Pokud váš partner chybu udělal a tím vás oprávněně naštval a poté se dokázal omluvit a vše vysvětlit, je frajer. Mnozí to totiž neumí.

Je pozorný

Řekne vám: “Lásko, jsi nádherná, miluju tě…”? Jen tak, sám od sebe, i když zrovna nejste namalovaná a upravená, nebo vám přinese květinu, kterou ani nemusel kupovat, prostě ji třeba natrhal na louce, nebo viděl v obchodě nějakou maličkost a tu vám přinesl jako dárek? To je muž snů!

Nejraději děláte vše společně

Rádi společně děláte běžné domácí práce, uklízíte, vaříte, zařizujete byt, vybíráte doplňky, pracujete na zahradě, jezdíte na výlety, trávíte společně volné chvíle a netoužíte jeden druhého zabít. Tak v tom případě jste skvělý pár!

Autor:
Publikováno: 30. 9. 2019 12:56 Nahlásit obsah