Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď

Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď Zdroj: Shutterstock.com

Má mě rád, nemá mě rád? Tuto otázku si kladou od nepaměti všechny dívky. Jak ale zjistit, zda vás váš vyvolený opravdu pořád ještě miluje a zda mu na vás záleží? Nejhorší je nejistota, která vám nedá spát, protože někde hluboko v duši víte, že něco není v pořádku. Jak rozpoznat pravdu vám pomůžou tyto znaky.

Kritizuje váš vzhled

Vždy jste pro něj byla tou nejkrásnější bytostí na světě. Váš vzhled byl bez vady a kazů, ale najednou vidí každou i nepatrnou chybičku. Nedělá mu žádný problém vás kritizovat, nabádat k chození do posilovny, nutí vás podstoupit plastické operace, aby se podle jeho slov za vás nemusel stydět. Věřte mi, i kdybyste vše podstoupila, vždy si něco najde. Nikdy pro něj nebudete už dokonalá.

Vaše údajné nedostatky rád probírá před společnými přáteli

Před ostatními vás zesměšňuje a kritizuje? Nedělá mu problém bavit se na váš účet? Vůbec si neuvědomuje, jak vám tím ubližuje a zraňuje. Kam zmizel ten okouzlující a milující muž, který by za vás ještě před časem byl ochoten zabít každého, který by se na vás jen škaredě podíval? Kam se vytratil jeho obdiv a úcta? To jsou věci, které jsou nenávratně pryč.

Vadí mu vaše návyky

Dříve mu vůbec nevadilo, že je koupelna plná vaší kosmetiky, že jsou vlasy všude po bytě, skříně plné šatů, které už nenosíte a že jej nutíte do uklízení jeho ponožek - najednou je vše špatně. Neustále mu něco vadí, je podrážděný a jediné co dokáže je kritizovat a osočovat vás. To ale není láska!

Zdroj: Shutterstock.com

Nejeví zájem o to, co říkáte

Vždy jste si spolu povídali, probírali vaše zážitky z práce, ze školy a vzájemně jste si naslouchali. Nyní víte, že ho vaše vyprávění nudí a vůbec vás neposlouchá. Sice dělá, že ano, ale myšlenkami je někde úplně jinde. Pomalu ale jistě se jeden druhému odcizujete a vzdalujete. Vaše starosti jej vůbec nezajímají a vy máte pocit, že jste pro něj vzduch.

Nezajímají ho vaše emoce

Říká se, že muži nemohou vystát ženské slzy. Podle vědců slzy žen vytvářejí speciální těkavé látky, které snižují hladinu testosteronu v krvi mužů, což vede ke snížení jejich sexuální touhy. Proto nikdy nepoužívejte pláč jako způsob ovlivnění muže. Jejich reakce je většinou taková, že vezmou nohy na ramena a raději utečou, než aby řešili problémy. Pokud vás ale opravdu miluje a záleží mu na vás, udělá vše, aby vás utěšil a zbavil slz. Neuteče, ale podrží vás v náručí. Tak poznáte, zda vás miluje.

Žádné flirtování a žertování

Kam zmizelo vaše občasné flirtování, žertování a hravost? Kam se najednou z vašeho vztahu vytratilo vzájemné pohlazení, svůdné pohledy slibující něco víc než jen žhavý polibek? Kde je ten romantik, který vám psal zamilované SMS několikrát za den? Proč už vám na vaši zprávu, která je plná slov lásky a něžností neodpoví stejně? Pokud je naopak odměřený a jízlivý, víte, že vše je špatně. Navíc jestliže vám dá jasně najevo, že jej obtěžujete, tak už nemá cenu se více snažit. Mějte svou hrdost!

Zdroj: Shutterstock.com

Žádosti a prosby jsou odmítány

“Splním ti vše, co ti na očích uvidím,” tak to říkával. Dnes je mu ale na obtíž už i pomoc s nákupem, výměna žárovky, luxování, doprovod z práce či drobné opravy v bytě. Na každou vaši žádost jen něco zabručí a vůbec ho nezajímáte. V lepším případě vás odkáže na pomoc odborníka, i když dřív si třeba s opravami poradil velmi dobře sám. Možná nyní svou šikovnost předvádí někde úplně jinde.

Žárlivost

Když se kolem ženy začnou točit jiní muži, je přirozené, že muž začne být nervózní, i když žena pozornost druhých mužů odmítá. Záchvaty nadměrné žárlivosti mohou vztah velmi ovlivnit. Zdravá žárlivost ale nijak nevadí. Pokud ale váš partner projeví naprostou lhostejnost ke všem náznakům pozornosti jiných mužů k vaší osobě, může to být známkou naprostého nezájmu o vás. Ne nadarmo se říká: “Kdo miluje, žárlí.“

Něžnosti a starost

Slova lásky, jemné doteky, pohlazení a laskání patří k projevům náklonnosti. Vzájemná láska není pouze otázkou sexu, ale i drobných projevů něhy, laskavých slov, něžných osloveních a starostí o druhého. Ten, kdo miluje, má o svou lásku strach, ochraňuje ji a záleží mu na jejím bezpečí. Mužům bylo dáno do vínku, aby ženy, které milují, ochraňovali a starali se o ně a děti. Ženy na oplátku pečují o teplo a pohodu domova. Tak by to mělo být. Ovšem v případě, že je vašemu partnerovi úplně jedno, že večer cestou z práce jdete parkem, kde se vám může něco zlého stát a on nemá ani trochu obavu a už vůbec nic ho nepřinutí vám jít naproti, popřípadě vás vyzvednou, je otázka, zda je vůbec mužem, o kterého stojí za to bojovat, nebo ho raději přenechat jiné.

Zamyslete se, je on ten pravý, kterého chcete mít po svém boku, vychovávat s ním vaše děti? Je tím, který vás podrží, bude vám oporou, přítelem a milencem po celý život? Říká vám stále, že jste jeho láska, jeho život, důvod, proč se těší domů, raduje se z vaší společnosti, miluje vás a nedovede si představit život bez vás a bez vaší lásky? Pokud ano a nedělá nic z toho, co jsme napsali, tak vás opravdu miluje! 

Autor:
Publikováno: 9. 1. 2020 12:32 Nahlásit obsah