Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život

Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život Zdroj: Shutterstock.com

Každý zamilovaný pár je přesvědčený o tom, že jsou jim hvězdy nakloněny a jejich vztah vydrží celý život. Mnohdy to tak bohužel ale není. Jak ale poznat, že jste si opravdu souzeni? Poznáte to podle těchto nápovědí.

Podle názorů psychologů existují indicie, které vám jednoznačně prozradí, že jste našli partnera na celý život.

Uvažujete stejně

Ať už plánujete vybavení bytu, zakoupení doplňků, dovolenou nebo máte stejný názor, co od života čekáte a na všem se dokonale shodnete, máte vyhráno. Nesmí však být pravidlem, já chci, mně se líbí, já rozhodnu - tak to tedy ne! Vždy musí být “my”!

Je pro vás číslo jedna

Pokud se vám přihodí něco zlého, nebo naopak něco hezkého, komu voláte jako prvnímu? Čeká vás důležité životní rozhodnutí, a kromě rodičů to projednáváte se svou láskou, hledáte společně řešení problémů a velmi vám záleží na názoru toho druhého? Spoléháte na to, že vše společně vyřešíte a víte, že je vám partner či partnerka oporou.

Sdílíte společnou radost

Stačí se jen usmát a úsměv je opětován, aniž by vaše polovička znala důvod. Je vám spolu jednoduše velmi dobře, nemusíte dlouze vysvětlovat důvod, prostě jste šťastní, pokud je šťastný ten druhý. Vyznáváte stejné hodnoty a máte stejný smysl pro humor. Stačí náznak a přesně víte, co vás s jistotou nadchne a povzbudí.

Zdroj: Shutterstock.com

Cítíte ve vztahu podporu

S jistotou víte, že se o svého partnera nebo partnerku můžete bez obav opřít. Vždy vás vyslechne, podá pomocnou ruku a nikdy nečeká, že za svou pomoc dostane odměnu. Dělá vše jen pro vás a pro vaši spokojenost a pocit bezpečí. Ví, že stejně se zachováte i vy. 

Nebojíte se budoucnosti

Dokážete se shodnout v názorech na společnou budoucnost, rádi trávíte společný čas, máte stejné zájmy a názory na finance. Znáte navzájem všechny přednosti a nedostatky. Víte, že ani jeden z vás nikdy nezneužije citlivá místa proti vám. Plně si důvěřujete a víte, že všechna vaše tajemství jsou v bezpečí.

Pokud na vše je vaše odpověď “ano”, našli jste svou druhou polovinu a vašemu vztahu přejeme jen to nejlepší.

Autor:
Publikováno: 6. 11. 2019 10:43 Nahlásit obsah