Dělá některou z těchto věcí váš partner? V tom případě vezměte nohy na ramena

Dělá některou z těchto věcí váš partner? V tom případě vezměte nohy na ramena Zdroj: Shutterstock.com

I když by měl správně fungující vztah být plný lásky a porozumění, někdy tomu může být úplně jinak a my skončíme s člověkem, který se naše ideálnímu partnerovi ani zdaleka nepodobá. Většinou jsme to my ženy, které se stávají obětí mužského chování.

Někteří muži mají totiž v sobě zakódováno, že oni jsou ti, kdo vztah vede a ve své podstatě si mohou dělat co chtějí, bez ohledu na pocity svých partnerek. Ty poté musejí snášet mužovo chování a zaslepeně doufat, že se třeba jednou změní. Ať už si to ale přiznat chcete nebo ne, jen málokterý muž se dokáže změnit a pokud vykazuje známky některého z těchto chování, utíkejte pryč.

Obviňuje vás

Nedaří se vašemu partnerovi v práci? Měl špatný den? A za vše špatné, co se mu v životě děje můžete vy? Jestliže jste na poslední otázku odpověděla ano, raději si sbalte věci a z tohoto vztahu odejděte dřív, než bude pozdě. Pravděpodobně žijete s někým, kdo si nedokáže přiznat vlastní chyby. Ono je totiž vždy jednodušší tu vinu hodit na někoho jiného.

Zajímají ho jiné ženy

Jste svědkem toho, jak váš milý pokukuje po jiných ženách ba si s nimi dokonce i píše přes internet? Je to jen otázky času, než vás podvede a tomu přeci přihlížet nechcete. Nebo snad ano?

Omezuje vás

Jestliže nesmíte jít se svými kamarádkami na kávu, a dokonce jste se musela vzdát i svých koníčků, je ve vašem vztahu něco opravdu špatně. Správný partner by vás ve vašich zájmech měl podporovat, ne vám je zakazovat, či vás jakkoliv omezovat.

Napadl vás

Vztáhl na vás váš partner ruku? V tom případě není již o čem přemýšlet. Žádný muž by nikdy neměl na ženu sáhnout a ani facka není něco, co by se dalo omluvit. Omlouvat byste neměla ani fyzické násilí na dětech či domácích mazlíčcích.

Zdroj: Shutterstock.com

Lže vám

I malé lži mohou nabourat vztah, co pak tedy ty velké? Žít s někým, komu nemůžete věřit je velmi obtížné. Sice to může chvíli klapat, dříve nebo později právě na tomhle váš vztah ale zkrachuje.

Je závislý

Ať už jsou to drogy, automaty či alkohol – závislost ve vztahu je velký problém, který ovlivňuje život nejen vašeho partnera ale také váš i všech okolo. Navíc právě závislost jde ruku v ruce s lhaním a nedůvěrou. Jak tedy můžete v tomto vztahu pokračovat dál? Zde ani láska nestačí.

Nejste pro něj číslo jedna

Jestliže váš partner před vámi upřednostňuje své kamarády, rodinu či vás dokonce neustále srovnává se svou bývalou partnerkou, neznačí to nic dobrého. Pravděpodobně jste pro něj jen někdo, kdo se o něj a o domácnost postará – nic víc, nic míň.

Upozorňuje na vaše chyby

Žádný člověk není dokonalý a bez chyb. Každý z nás si na svých bedrech něco nosíme, avšak není potřeba na naše nedostatky neustále upozorňovat. Zvláště od milovaného člověka to bolí dvojnásob. Pokud jste se ze svých chyb poučila, a i tak vám je váš muž předhazuje, není to od něj příliš hezké gesto, které vám na vašem sebevědomí navíc ani nepřidá.

Autor:
Publikováno: 24. 9. 2019 14:30 Nahlásit obsah