Kategorie Láska a vztahy

Článek
Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď
Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď Má mě rád, nemá mě rád? Tuto otázku si kladou od nepaměti všechny dívky. Jak ale zjistit, zda vás váš vyvolený opravdu pořád ještě miluje a zda mu na vás záleží? Nejhorší je nejistota, která vám nedá spát, protože někde hluboko v duši víte, že něco není v pořádku. Jak rozpoznat pravdu vám pomůžou tyto znaky.
Článek
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?
Článek
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí Existuje spousta horoskopů, které vám napoví, které znamení zvěrokruhu se k vám nejvíce hodí. Avšak tento vztahový horoskop je ten nejpřesnější.
Článek
Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům
Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům Přijít na to, že vás váš partner podvádí, není vůbec příjemná věc. Americká sportovní reportérka Jane Slater by o tom mohla vyprávět. Sama zjistila nevěru svého partnera opravdu neobvyklým způsobem, což ji ještě více šokovalo. A to prostřednictvím chytrých hodinek, které před rokem dostala na Vánoce.
Článek
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život Statistiky říkají, že se v Česku rozpadne každé druhé manželství. Přesto tu máme 50 procent párů, které spolu žijí šťastným, nebo alespoň spokojeným životem. Jestliže se k nim chcete také zařadit, stačí, když ve svém dlouholetém vztahu začnete dodržoval několik jednoduchých pravidel.
Článek
Poprvé každého vztahu. Co před sebou s partnerem děláte až po delší známosti?
Poprvé každého vztahu. Co před sebou s partnerem děláte až po delší známosti? Každý vztah prochází určitým obdobím, kdy jeden druhého poznáváme a snažíme se svému protějšku co nejvíce imponovat. Nejprve si dáváme velký pozor na své způsoby a chování, ale časem si dovolíme i menší nepřístojnosti.
Článek
Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život
Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život Každý zamilovaný pár je přesvědčený o tom, že jsou jim hvězdy nakloněny a jejich vztah vydrží celý život. Mnohdy to tak bohužel ale není. Jak ale poznat, že jste si opravdu souzeni? Poznáte to podle těchto nápovědí.
Článek
Se kterými muži si raději nic nezačínejte? Zapomeňte na mamánky, ženáče nebo sukničkáře
Se kterými muži si raději nic nezačínejte? Zapomeňte na mamánky, ženáče nebo sukničkáře Hledání „normálního“ muže je v dnešní době skoro něco nemožného. Tento problém, který zažívá spousta žen, by se dal přirovnat ke hledání jehly v kupce sena. Při hledání pana pravého se raději vyhněte určitým typům mužů, se kterými by partnerský vztah rozhodně nebyl procházkou růžovým sadem. Kdy byste měla být obzvlášť opatrná?
Článek
Několik rad, jak poznat, že právě on je pro vás ten pravý partner na celý život
Několik rad, jak poznat, že právě on je pro vás ten pravý partner na celý život Všechny hledáme toho nejúžasnějšího a nejlepšího muže, se kterým chceme prožít život, sdílet všechna tajemství a dělit se o radosti a starosti. Ale jak poznat, že právě tento je ten pravý? Možná vám těchto několik rad usnadní rozhodování. 
(2) Načíst více