Kategorie Láska

Článek
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet Naše znamení zvěrokruhu nás doprovází celým životem a ať už chceme, nebo ne, odráží se na naší povaze i osobnosti více než bychom si kdy mysleli. A právě u žen je tento aspekt ještě více zajímavější, protože přímo úzce souvisí i s jejich přitažlivostí.
Článek
Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše
Dojemný příběh tohoto pejska vás chytí za srdce. Jeho smutný pohled mluví za vše Pokud jste také milovníci psů, jistě vám nemusíme popisovat, jak tento chlupatý kamarád změní váš život. V každé životní situaci stojí při vás, dokáže vám zlepšit náladu, občas také pěkně vytočit, když dělá neplechu a rozradostnit vám při každém vašem návratu.
Článek
Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo
Během mise přišel o všechny končetiny. Reakce jeho přítelkyně překvapila všechny okolo Taylor a Danielle jsou mladý pár, který vždy miloval sporty, hlavně ty extrémní. Proto, když Taylor vstoupil do armády, Danielle nic nenamítala. Měla sice o Taylora strach, ale věděla, že je to jeho životní přání, a tak ho podporovala. Slíbili si, že budou vždy stát při sobě, ať se stane cokoliv.
Článek
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží?
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží? Zda vám to s vaším partnerem bude klapat, anebo váš vztah brzy ztroskotá, v jisté míře ovlivňují také hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu spolu tvoří naprosto nekompatibilní pár, který má pouze malou šanci na společnou budoucnost. Horoskop lásky nehraje do karet především následujícím nesourodým párům, jejichž partnerský vztah pravděpodobně selže.
Článek
Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují?
Proč muži podvádějí, i když svou partnerku opravdu milují? O nevěře se říká, že je všudypřítomná. S fyzickou a citovou nevěrou se potýká skoro každý partnerský vztah. K nevěře však nemusí dojít jenom tehdy, když to mezi partnery skřípe. Nevěrní jsou si i lidé, kteří se paradoxně milují. Zajímá vás, jak jsou na tom muži? Prozradíme vám důvody, proč někteří z nich podvádějí, i když mají svou ženu stále rádi.
Článek
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb Že je láskyplný a romantický vztah dvou lidí, ve kterém nenajdete jedinou známku hádky, pouhou utopií? Pokud toužíte po něčem podobném, určitě toho můžete dosáhnout. Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb, kteří vám snesou doslova modré z nebe. A to ve všech směrech.