Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu

Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu Zdroj: Shutterstock.com

I když nás naše mámy učily, že lhát se nemá, pravda někdy dokáže hodně zabolet. Právě proto někdy lžeme, abychom člověka, kterého milujeme, ochránili před bolestí i zlomeným srdcem. Někteří lidé však lhát nikdy nedokážou a vždy druhým řeknou pravdu, ať už je jakákoliv. A to zvlášť, pokud se narodili ve znamení Střelce, Berana či Lva.

Střelcům je jedno, jaký bude mít jejich pravda dopad

Jestli jde o lhaní, je to ta poslední věc, kterou Střelci dokážou. Toto znamení si zakládá na otevřenosti i čestnosti. V některých případech by se ale Střelci měli raději kousnout do jazyku, protože to, co upřímně řeknou, může být vůči druhým velmi kruté. Toto znamení je zkrátka otevřené a upřímné, ať už je pravda jakákoliv a jakkoliv může druhým lidem ublížit. Lehkovážní Střelci si navíc nedělají těžkou hlavu z toho, jaký bude mít jejich pravda dopad. Myslí si, že už to zkrátka není jejich věc.

Pravdomluvnost Střelce mnozí označují za projev arogance. Když se nad jeho pravdou někdo urazí, toto znamení nad tím pouze mávne rukou a jde dál, jako by se nic nedělo. Sami Střelci však nesnášejí, když je někdo tahá za nos. Dokážou podvědomě vycítit, pokud je budete podvádět a lhát jim. Když vás odhalí, v jejich očích velmi klesnete. Už vás nikdy nebudou považovat za poctivého člověka a budou si na vás dávat pozor.

Zdroj: Shutterstock.com Berani jsou mistry v oznamování nelichotivé pravdy

Beran je temperamentním znamením, které jde do všeho po hlavě. Bez předchozího přemýšlení vám řekne čistou pravdu, kterou jste si od něj vůbec nevyžádali. Dozvíte se tak od něj třeba to, že ten nový účes vám vůbec nesluší nebo že je poznat, že jste přibrala.

Berani jsou mistry v oznamování nelichotivé pravdy. Kvůli tomu, co druhým řeknou, se tak velmi často dostávají do sporů. Beranovi je však jedno, že se potká s nepochopením. Vždy se bude bít za svou vlastní pravdu a nebude řešit, zda tím druhým ublíží.

Zdroj: Shutterstock.com Lvi vyznávají čestnou pravdu

Lev je odvážným znamením, které se nebojí ničeho. A to ani říkat pravdu. Sebevědomý Lev věří sám v sebe a je se sebou velmi spokojený. Proto ani nepotřebuje skrývat své názory, za kterými si stoprocentně stojí. Není mistrem přetvářky. Otevřený Lev vám tak řekne, co si skutečně myslí.

V případě pravdy, která z úst Lva zazní, však nepůjde o žádnou podpásovku. Jeho pravda není nevyžádaná. Čestně a otevřeně vám ji poví, když jej o ni požádáte. Lev se snaží říkat pravdu i proto, že chce být v očích druhých přirozenou autoritou, které si budou ostatní vážit.

Autor:
Publikováno: 20. 1. 2020 14:35 Nahlásit obsah