Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb

Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb Zdroj: Shutterstock.com

Že je láskyplný a romantický vztah dvou lidí, ve kterém nenajdete jedinou známku hádky, pouhou utopií? Pokud toužíte po něčem podobném, určitě toho můžete dosáhnout. Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb, kteří vám snesou doslova modré z nebe. A to ve všech směrech.

Žijete s mužem ve znamení Raka nebo Ryb? Máte obrovské štěstí

Muže ve znamení Raka a Ryb ovlivňuje živel vody, který jim dává do vínku emotivní a hluboké prožitky. Jestli po vašem boku stojí právě muž tohoto znamení, máte obrovské štěstí. S tímto mužem vás v budoucnu čeká takřka procházka růžovým sadem. Proč byste si měla vážit toho, že je zrovna s vámi?

Zdroj: Shutterstock.com

Je rád, že vás má. Proto se o vás láskyplně stará

Muži ve znamení Raka či Ryb jsou schopni svým partnerkám snést modré z nebe. Váží si toho, že vás mají. Proto se vás snaží neustále zahrnovat láskyplnou péčí. Vědí, co byste potřebovala a co máte ráda. A právě tím vším vás pravidelně zahrnují.

Je to ten pravý muž pro rodinný život

Manželka a děti jsou pro muže ve znamení Raka či Ryb něčím posvátným. Chrání je, jak mohou a nedovolí, aby jim někdo druhý ublížil. Stále tu jsou jenom pro ně. Tito muži jsou velmi hodní, chápaví a loajální a vždy touží po dokonalém rodinném životě. Bez šťastné a spokojené rodiny by jejich život nebyl úplný.

Nikdy vám vědomě neublíží, bude vaší celoživotní oporou

Partneři ve znamení Raka či Ryb, kteří vás skutečně milují, budou vaší celoživotní oporou. Vyslechnou vás, když to budete potřebovat. Podpoří vás i v těch nejtěžších situacích. Budou tu stále pro vás.

Jelikož jim na vás velmi záleží, nebudou nikdy schopni toho, aby vám vědomě ublížili. Jste pro ně celý jejich život. Kdyby vás podrazili, nikdy by si to nedokázali odpustit.

Zdroj: Shutterstock.com

Hospoda a kamarádi? Nic pro něj

Muži, kteří se narodili ve znamení Raka nebo Ryb jsou spíš tišší a nevyhledávají velkou společnost. Hospoda a velké množství kamarádů, to není nic pro ně. Nejraději jsou doma, kde se věnují svým koníčkům. Anebo si vyrazí individuálně zasportovat.

V ložnici s ním zažijete tu pravou bouři

Citliví muži narození ve znamení Raka či Ryb udělají pro ženu, kterou milují, naprosto všechno. A to i v ložnici. Právě sex je pro ně ve vztahu velmi důležitou věcí, ve které však neznají žádné hranice. Nebojí se ani experimentování.

Autor:
Publikováno: 24. 6. 2019 12:42 Nahlásit obsah