Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet

Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet Zdroj: Shutterstock.com

Naše znamení zvěrokruhu nás doprovází celým životem a ať už chceme, nebo ne, odráží se na naší povaze i osobnosti více než bychom si kdy mysleli. A právě u žen je tento aspekt ještě více zajímavější, protože přímo úzce souvisí i s jejich přitažlivostí.

Jak je možné, že některé ženy, ač neoplývají přílišnou atraktivitou, jsou pro může přitažlivější, než krásky od pohledu? Astrologové v tom mají jasno, a dokonce představili tři znamení zvěrokruhu, které jsou pro muže jako magnet.

3. místo – Váhy

Zdroj: Shutterstock.com Ženy Váhy jsou od přírody inteligentní a aktivní bytosti. Jakmile se dostanou do problémů či obtížné situace, zachovávají si vždy chladnou hlavu a chovají se jako pravé dámy. Jsou si vědomy své krásy, a tak k ní také přistupují – milují elegantní a pohodlné oblečení, které vyzdvihne jejich postavu, zálibu mají v drahých parfémech a špercích. Rády se obklopují drahými a luxusními věcmi.

U mužů preferují dobrý smysl pro humor, tvůrčí schopnosti a loajálnost. Váhy milují pozornost, proto od ní ani nečekejte, že by o svému partnera pečovala od rána do večera. I přesto jsou to oddané partnerky, které čas od času rády flirtují i s někým jiným. U flirtu však zůstává, nikdy by totiž svého milého nepodvedly.

2. místo – Vodnář

Zdroj: Shutterstock.com Vodnářky mají na sebe i svou drahou polovičky vždy vysoké nároky. Chtějí, aby s nimi muži zacházeli s respektem a určitou úctou, pokud tomu tak není, umí se z nich stát pěkně zákeřné mrchy. Tyto ženy milují společnost a párty, kde vždy září do všech stran. Zároveň umějí být okouzlující, skromné a jemné.

Nenechte se však ošálit jejich vzhledem, ačkoliv mohou působit nevině, za každých okolností si dělají jen to, co samy chtějí bez ohledu na ostatní. Vodnářku dostanete komplimenty na její osobu, oblečení, postavu – jednoduše na ni celou.

1. místo – Panna

Zdroj: Shutterstock.com První místo zaujímají Panny. A proč právě ony? Jsou to emocionální ženy, které dokážou své city ovládat tak, jak nikdo jiný. Jsou velkorysé, trpělivé a velmi hodné, což je něco, co muži vyhledávají. Zároveň umějí být trochu vypočítavé a někdy až chladnokrevné, pokud jim k tomu dáte důvod. Jsou si vědomy svých hodnot a svého partnera si vybírají podle toho, jak jim sedí, nikoliv podle bankovního konta.

I přes pracovní vytíženost dokážou být skvělými hospodyňkami, matkami i partnerkami. Na druhou stranu nesnáší, když je někdo až příliš kritizuje.

Autor:
Publikováno: 17. 10. 2019 18:29 Nahlásit obsah