Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy?

Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy? Zdroj: Shutterstock.com

Znamení zvěrokruhu, ve kterém se každý z nás narodil, ovlivňuje náš život všemi směry. Určuje naši osobnost a s ní spjaté negativní a pozitivní vlastnosti. Avšak podle astrologů existuje pět znamení zvěrokruhu, u kterých převládají spíše ty špatné. Jaká znamení to tedy jsou?

Kozoroh

Aby k vám Kozoroh přistupoval s úctou a respektem, budete si tuto pozici muset vybojovat. Kozorozi jsou společenští tvorové, kteří se rádi obklopují silnými lidmi, kteří jim mohou něco nabídnout. Pokud tomu tak není, příliš otevření nebývají. Touží po úspěchu a penězích, což se někdy může negativně odrážet na jejich chování.

Vodnář

Ačkoliv může Vodnář na první pohled působit velmi mile a vstřícně, opak bývá bohužel pravdou. Ve skrytu duše touží být tím nejlepším a udělá pro to vše, dokonce podkopne nohy i svému nejlepšímu kamarádovi. Dokáže se spolehnout jen sám na sebe a za každým jeho dobrým činem se skrývá něco záludného a vypočítavého.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení v sobě nosí dvě osoby, které se ve spoustě věcí rozcházejí. Proto mohou na ostatní působit zmateně či vypočítavě. Změny nálad i názorů a malé nevinné lži jsou u nich na denním pořádku. Často si své vyprávění okoření zajímavou historkou, to však jen proto, aby se pro své přátele a známé stali zajímavější, přičemž oni sami svému povídání bezmezně věří.

Beran

Berani jsou hrdé osoby, které si pevně stojí za svým názorem a jen tak od něj neupustí. Hádky z nimi jsou většinou zbytečné a nikam nevedou, protože jak je o Beranech známo, jen stěží dokážou najít rozumný kompromis. Jakmile si vytyčí nějaký cíl, je jim jedno co při cestě k jeho dosažení zničí. Důležitý je pro ně výsledek, nikoliv cesta. Pokud vás zajímá, jaké výjimečné vlastnosti mají ženy v jednotlivých znamení zvěrokruhu, mrkněte sem.  

Štír

Štíři patří mezi jedno z nejkomplikovanějších znamení zvěrokruhu. Kvůli své klidné povaze a bezohlednému postoji vůči světu jsou doslova vražednou zbraní. Jen málokdo se Štíry najde společnou řeč, jsou často nespokojení, naštvaní a pokud něco není přesně tak, jak by chtěli, dokážou jen kritizovat.

Autor:
Publikováno: 12. 8. 2019 13:04 Nahlásit obsah