Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou Zdroj: Shutterstock.com

Říká se, že ten, kdo nežárlí, nemiluje. Když ale partnerova žárlivost přináší do vztahu neustálé výčitky, kontrolování a osočování, je to už nad míru. Některá znamení zvěrokruhu mají nezdravou žárlivost doslova v krvi a nejraději by vás držela pod zámkem. Na která z nich byste si měli dát obzvlášť pozor?

Štír svou žárlivostí partnera často dovádí až ke skutečné nevěře

Štír patří bezkonkurenčně k nejžárlivějším a nejpodezřívavějším znamením zvěrokruhu. Toto znamení bojuje všeobecně s nedůvěrou, kterou vnáší i do svých partnerských vztahů. Štír je neustále připraven se bránit. Myslí vždy na to nejhorší, aby předešel tomu, že jeho partner náhodou zraní jeho city.

Štír svého partnera velmi často obviňuje z nevěry a není mu proti srsti jej také sledovat. Svým počínáním tak svůj protějšek mnohdy dovede až ke skutečné nevěře. A když Štír zjistí, že jej jeho partner skutečně podvádí, dostaví se u něj paradoxně úleva, protože to jenom potvrdilo jeho obavy.

Zdroj: Shutterstock.com

Býk považuje svého partnera za věc, která mu patří

Býci patří k notorickým žárlivcům. Toto znamení se rádo obklopuje hodnotnými věcmi a přeje si vytvořit krásný a pohodlný život plný luxusu, který bude sdílet s osobou, kterou miluje.

Velkým problémem je, že Býk začíná na svého partnera nahlížet jako na něco, co mu patří. Býk má představu, že mu jeho partner bude věnovat veškerý svůj čas a pozornost. Pokud to tak není, má tendenci na svůj protějšek extrémně žárlit, hlídat jej na každém kroku a také mu omezovat kontakt s druhými lidmi.

Lev žárlí, když se partner dotkne jeho ega

Pro Lva je s ohledem na jeho povahu samozřejmostí, že jeho milující partner mu bude věnovat velkou pozornost i nehynoucí lásku. Pokud Lev vycítí, že jeho protějšek mu je zcela oddaný a chová k němu vřelé city, oplácí mu to stejnou mincí.

Občas se ale stává, že Lev má pocit, že od partnera nedostává vše, co potřebuje. Jeho ego je dotčeno a můžete od něj očekávat extrémní žárliveckou bouři.

Zdroj: Shutterstock.com

Panna podezřívá partnera, když se do jejich vztahu vloudí sebemenší chybička

Lidé narození ve znamení Panny jsou se žárlivostí propojeni velmi zvláštním způsobem. Vzhledem ke své povaze je na sebe i na své okolí Panna zbytečně tvrdá a mnohdy až závistivá. Její pesimistický pohled na svět se často promítá i do vztahů. Jen sebemenší zádrhel ve vztahu u ní vzbudí žárlivost.

Když je něco v nepořádku, Panna začíná mít pocit, že její partner se už poohlíží po někom jiném. Právě tehdy se v tomto znamení probouzí velmi nezdravá žárlivost.

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2019 12:40 Nahlásit obsah