Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny

Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny Zdroj: Shutterstock.com

Opodstatněná kritika, která není podložená emocemi a negativitou, je pro nás velmi užitečná. Pokud k nim dobře přistoupíme, umí nás posunout dál. Najdou se však lidé, kteří na druhých nenechají niť suchou a kteří neustále pomlouvají. Tato jejich vlastnost je dána i znamením zvěrokruhu, ve kterém se narodili. Která znamení v kritizování vynikají?

Rak: Nadměrnou kritikou ostatních chrání sám sebe

Rak je velmi emocionálně založené znamení zvěrokruhu. Právě proto tak rád mluví o svých pocitech a dokáže vás od hlavy až k patě zanalyzovat podle toho, co z vás vyzařuje. Rak je při posuzování druhých velmi emotivní, když vás zkritizuje, jemu samotnému to přinese úlevu.

Rak druhé pomlouvá a kritizuje především kvůli sobě samému. Pomocí této kritiky si může od druhých držet větší odstup, což jej ve výsledku ochrání před případnou zradou nebo citovým poraněním.

Zdroj: Shutterstock.com

Panna: Dokáže vás z fleku odsoudit

Pokud je někdo v pomluvách a nadměrné kritice mistr, tak je to jednoznačně člověk narozený ve znamení Panny. Toto znamení ostatním neustále pije krev svým přemoudřelým poučováním, anebo vysvětlováním, co je dobře a co zase špatně.

Panna však není pouze chytrá jako rádio. Toto znamení vás dokáže z fleku odsoudit, a to tvrdě, důsledně a přesvědčivě. Panna má totiž ve své hlavě přesný obrázek o tom, jak by měly věci vypadat. Jenže realita je úplně jiná a neodpovídá jejím představám.

Kozoroh: Jeho kritika je mnohdy velmi silné kafe

Lidé ve znamení Kozoroha zaujímají ve své podstatě negativní přístup ke svému okolí. Z toho důvodu je jim přirozeně dáno, že si dávají do drobnohledáčku každého, kterého ve svém životě potkají. Pokud tedy narazíte na Kozoroha, tento člověk vás velmi tvrdě posoudí od hlavy až k patě. I když jeho kritika bývá někdy velmi silné kafe, myslete na to, že má ve své zásadě reálný základ.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran: Horká hlava, která kritizuje bez rozmyslu

Beran je sebestředné a tvrdohlavé znamení, které se dokáže naštvat kvůli každé maličkosti. Toto znamení je zkrátka horká hlava a když posuzuje ostatní, dokáže jej u nich vytočit sebemenší odlišnost. Jste-li jiní nežli Beran nebo máte odlišný názor, je to už pro toto znamení velmi špatně. Beran vás kvůli tomu bez rozmyslu odsoudí, i když si svá slova bude možná později vyčítat.

Vodnář: Stará se více o druhé než o sebe

Vodnář se často raději zaměřuje na druhé nežli sám o sebe. Mívá velkou starost o soukromí druhých lidí, a tak velmi snadno sklouzne k pomluvám. Vodnář také rád analyzuje různé situace, své blízké i úplně cizí lidi. Není mu proti srsti klást přímé otázky s minimem taktu, aby postupně zjistil vše, co potřebuje vědět.

Autor:
Publikováno: 23. 10. 2019 13:32 Nahlásit obsah