Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu

Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Víte, kolik hodin spánku opravdu vaše tělo potřebuje? To vám prozradí vaše znamení. Třeba patříte k ranním ptáčatům, nebo naopak k věčným spáčům, které zvonění budíku doslova vytáčí a nejraději by ho vyhodili z okna.

Každé znamení zvěrokruhu má jiné předpoklady, jak se probouzet a vítat nový den. Vše úzce souvisí také s tím, kolik hodin spánku vašemu tělu dopřejete. Co tedy o vašem spánkovém režimu a době, kdy jít spát říká znamení?

Beran - 21:00

Berani, vám by nejvíce prospělo jít do postele nejpozději v devět hodin večer. Nezapomínejte, že jste velmi aktivní osobnost, která zvládá vysoké pracovní nasazení, a proto potřebujete dlouho odpočívat a nabrat spoustu energie. V opačném případě budete doslova nepoužitelní.

Býk - 22:00

Býci, nevadí vám vstávat časně ráno, jít si zaběhat, zacvičit a užívat si pohled na východ slunce. Největší aktivitu zvládáte hlavně ráno a dopoledne, kdy dokážete pracovat na nejvyšší výkon. Proto potřebujete dostatek odpočinku, a tak jít spát v době nočního klidu je pro vás nejlepší.

Blíženci - 23:00

Drazí Blíženci, vy milujte ponocování, neustále řešíte neřešitelné, přemýšlíte nad vším, co se událo během dne a nedovolíte mozku vypnout a odpočívat. Ráno vstáváte velmi brzy, proto se cítíte unavení a neodpočatí. Zkuste jít spát nejpozději v jedenáct hodin a uvidíte tu změnu.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak - 22:30

Raci, rádi chodíte spát velmi pozdě a ráno vstávat velmi časně. To vašemu tělu moc neprospívá, pokuste se jít do postele mezi desátou a jedenáctou a jistě zjistíte, že budete mít více energie, práce vám půjde lépe od ruky a vaše nálada bude daleko lepší.

Lev - 24:00

Patříte mezi tzv. sovy, což znamená, že jít spát brzy je pro vás doslova nemyslitelné. Nejvíce aktivní jste právě večer. Tehdy nejvíce ožíváte, bavíte se s přáteli a užíváte si života. To vše si můžete dovolit, protože víte, že ráno nemusíte brzy vstávat. Tak si vesele užívejte a snažte se jít spát kolem půlnoci.

Panna - 20:00

Vyznačujete se svou odpovědností, precizností a snahou mít vše dokonalé a naplánované. Vůbec vám nedělá problém jít spát pozdě a ráno vstávat velmi časně. Ovšem pro vás a vaše pracovní nasazení je velmi důležitý odpočinek, a proto se snažte jít spát kolem osmé hodiny. Uvidíte, jaký je rozdíl, když si dostatečně odpočinete, vaše problémy a starosti vám nebudou připadat neřešitelné a vše budete zvládat s lehkostí a nadhledem.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 14. 8. 2019 14:18 Nahlásit obsah