Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží?

Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží? Zdroj: Shutterstock.com

Zda vám to s vaším partnerem bude klapat, anebo váš vztah brzy ztroskotá, v jisté míře ovlivňují také hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu spolu tvoří naprosto nekompatibilní pár, který má pouze malou šanci na společnou budoucnost. Horoskop lásky nehraje do karet především následujícím nesourodým párům, jejichž partnerský vztah pravděpodobně selže.

Lev a Štír: Z partnerů se stávají rivalové

Jak Lev, tak Štír jsou velmi silnými osobnostmi, což v partnerském vztahu rozhodně nedělá dobrotu. Místo aby byli šťastní ze vzájemné přítomnosti, jejich vztah může přerůst v rivalitu. Lev a Štír navíc nevědí, co je to kompromis, žádný z nich nechce ustoupit nebo uznat názor toho druhého. Zástupci těchto dvou hvězdných znamení mají často také problém přiznat svou vlastní chybu, odpovědnost raději hází na toho druhého. Rozchod je v tomto případě pouze otázkou času.

Beran a Panna: Absolutní protiklady

Partneři ve znamení Berana a Panny jsou absolutními povahovými protiklady. Tito lidé se přitahují pouze po fyzické stránce, po psychické stránce však spolu vůbec nesouzní. Pokud Beran s Pannou vstoupí do partnerského vztahu, je tu vysoká pravděpodobnost, že se spolu budou často hádat a budou mít problém spolu vycházet. Jejich vztah může udržet pouze velmi silná vzájemná láska.

Zdroj: Shutterstock.com

Kozoroh a Blíženci: Vzájemné střety vyplývají z rozdílnosti povah

Také Kozoroh a Blíženci jsou rozdílná znamení, proto spolu vytvářejí velmi nesourodý pár. Kozoroh se rád drží tradic a konvencí, proto vám může připadat jako ze staré školy. Naopak Blíženci milují vše nové a chovají se takřka bez zábran. V tomto vztahu se mezi sebou stále dokola střetává klidný a rozvážný Kozoroh s citlivými Blíženci, kteří velmi snadno podléhají emocím.

Rak a Vodnář: Vyznávají odlišné hodnoty

Pro Raka a Vodnáře je velkým problémem, aby se spolu naučili nějak vycházet. Tato znamení zvěrokruhu totiž vyznávají naprosto odlišné hodnoty. Rak je rodinný typ. Není pro něj nic posvátnějšího než šťastná rodina, útulný domov i společná večeře se všemi členy rodiny. Vodnáři se naopak doma příliš nedrží. Nejraději by strávili víkend co nejakčněji, a to klidně se svými přáteli. A právě tento odlišný pohled na společné žití bývá v případě Raka a Vodnáře nejčastější příčinou svárů.

Zdroj: Shutterstock.com

Váhy a Ryby: Jsou každý z jiné planety

Narodila jste se ve znamení Ryb, zatímco váš partner je Váha? Pak jistě budete souhlasit s tím, že nalezení společné řeči pro vás není vůbec snadné. Pokud máte pocit, že každý pocházíte z jiné planety, na vině je i vaše znamení zvěrokruhu. Zatímco Váhy se řídí zdravým rozumem a logikou, Ryby naslouchají svým pocitům a intuici. Tato rozdílnost povah je mezi vámi ten největší problém.

Býk a Střelec: Chtějí mít navrch oba dva

Býk a Střelec jsou dvě z nejtvrdších a nejindividualističtějších znamení zvěrokruhu. Když se tato znamení spojí do partnerského vztahu, nedělá to moc velkou dobrotu. Partneři z těchto hvězdných znamení se snaží potlačovat jeden druhého, a to neustále. Každý z nich zkrátka chce, aby právě on měl ve vztahu navrch. Má tento partnerský vztah opravdu budoucnost?

Autor:
Publikováno: 5. 8. 2019 10:18 Nahlásit obsah