Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky

Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky Zdroj: Shutterstock.com

Rok zemského Vepře 2019 je dle čínského kalendáře označován jako rok bohatství, pohody, pozitivní energie a hojnosti. Pomalu se ovšem chýlí ke svému konci a přesně 25. ledna 2020 přejde do roku kovové Krysy. Víte, co vás dle čínského kalendáře čeká?

Rok Vepře 2019 hraje do karet všem znamením

Od 5. února 2019 do 24. ledna 2020 procházíme podle čínského kalendáře rokem zemského Vepře. Ať už souhlasíte, nebo ne, tento rok představuje pro všechna znamení čínského zvěrokruhu štěstí, radost, přátelství a lásku, a to ve všech oblastech života.

Rok Vepře 2019 však směřuje ke svému konci. Pozitivní naladění, klid, pohodu a všeobecnou hojnost tak vystřídá 25. ledna 2020 rok Krysy, ve kterém budete muset – chcete-li něčeho dosáhnout – pořádně zabrat. Jedině tak budete mít naději na úspěch. V roce Vepře vám šlo vše samo od sebe a bez výrazného úsilí, rok Krysy však bude přát pouze těm nejvytrvalejším a nejaktivnějším jedincům.

Zdroj: Shutterstock.com V roce Krysy 2020 neusněte na vavřínech, pasivita není v kurzu

Až 25. ledna 2020 vstoupíte do roku kovové Krysy 2020, který končí 11. února 2021, rozhodně neusněte na vavřínech. Jde totiž o rok nových začátků a obnov. Tento rok bude přát lidem, kteří se chovají odhodlaně, nezaleknou se výzev a jsou zdravě ambiciózní. Štěstí tedy sedne především na ty aktivní z nás, štěstěna nebude naopak příliš nakloněna pasivním jedincům. V roce Krysy se tak můžete rozvíjet v osobním životě, v kariéře, ale také se naplno zaměřit na své koníčky.

Ať už budete chtít postavit dům, vzít se s partnerem, najít si novou práci, rozjet podnikání nebo si pořídit dítě, směle do toho. Rok Krysy 2020 podle Čínského kalendáře těmto dlouhodobým projektům rozhodně fandí. Pokud se do nich nevrhnete po hlavě, ale budete je mít dobře naplánované, je tu obrovská šance, že vše dotáhnete do úspěšného konce.

Každý je strůjcem svého štěstí: A to zvlášť v roce Krysy

Jaký si to uděláš, takový to máš. Toto rčení by lze s nadsázkou označit za motto roku kovové Krysy 2020. Štěstí tak bude přát aktivním lidem, kteří mu jdou sami naproti. Spokojení tak v roce Krysy budou pouze díky svému vlastnímu úsilí, a nikoliv cizím přičiněním. Co můžete tedy v roce Krysy 2020 čekat v jednotlivých aspektech svého života?

Zdroj: Shutterstock.com Rok Krysy a kariéra

Čínský horoskop říká, že všechny akce týkající se profesní sféry, které započnete v roce Krysy, mají naději na úspěch. Nesmíte ovšem nečinně stát, a naopak jděte odhodlaně vstříc svým cílům. Buďte vytrvalí a nenechte se odradit ani případnými prvotními neúspěchy.

Rok Krysy a láska

Váš milostný život projde v roce kovové Krysy harmonickou cestou. Na svém partnerském vztahu však neustále pracujte a upevňujte jej vzájemnou komunikací. V další části roku Krysy se však může objevit nedůvěra, pro kterou mohou i nemusí existovat skutečné důvody.

Rok Krysy a zdraví

Všechna znamení čínského horoskopu se budou těšit dobrému zdraví. Ze svého aktivního přístupu se však v první polovině roku Krysy mohou cítit vyčerpaní. Druhá polovina roku Krysy jim však vlije novou energii do žil. Nejlepší lékem, kterým si v roce Krysy zajistíte pevné zdraví, bude pravidelná sportovní aktivita.

Autor:
Publikováno: 18. 12. 2019 15:21 Nahlásit obsah