Kategorie Horoskopy

Článek
Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu
Upřímnost podle horoskopu: Tato znamení nikdy nelžou, řeknou vám i krutou pravdu I když nás naše mámy učily, že lhát se nemá, pravda někdy dokáže hodně zabolet. Právě proto někdy lžeme, abychom člověka, kterého milujeme, ochránili před bolestí i zlomeným srdcem. Někteří lidé však lhát nikdy nedokážou a vždy druhým řeknou pravdu, ať už je jakákoliv. A to zvlášť, pokud se narodili ve znamení Střelce, Berana či Lva.
Článek
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení Každý z nás si láme hlavu nad tím, co nového mu rok 2020 přinese. Ať už patříte k lidem, kteří mají rádi klid a stabilitu, anebo se nebráníte změnám, průběh roku 2020 ovlivní také datum, ve kterém jste se narodili. Pokud patříte k následujícím znamením zvěrokruhu, čekají vás letos opravdu velké životní zvraty. A to i když chcete, nebo ne.
Článek
Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky
Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky Rok zemského Vepře 2019 je dle čínského kalendáře označován jako rok bohatství, pohody, pozitivní energie a hojnosti. Pomalu se ovšem chýlí ke svému konci a přesně 25. ledna 2020 přejde do roku kovové Krysy. Víte, co vás dle čínského kalendáře čeká?
Článek
Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou
Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou Říká se, že ten, kdo nežárlí, nemiluje. Když ale partnerova žárlivost přináší do vztahu neustálé výčitky, kontrolování a osočování, je to už nad míru. Některá znamení zvěrokruhu mají nezdravou žárlivost doslova v krvi a nejraději by vás držela pod zámkem. Na která z nich byste si měli dát obzvlášť pozor?
Článek
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny Opodstatněná kritika, která není podložená emocemi a negativitou, je pro nás velmi užitečná. Pokud k nim dobře přistoupíme, umí nás posunout dál. Najdou se však lidé, kteří na druhých nenechají niť suchou a kteří neustále pomlouvají. Tato jejich vlastnost je dána i znamením zvěrokruhu, ve kterém se narodili. Která znamení v kritizování vynikají?
Článek
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet
Tohle jsou tři ženská znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže jako magnet Naše znamení zvěrokruhu nás doprovází celým životem a ať už chceme, nebo ne, odráží se na naší povaze i osobnosti více než bychom si kdy mysleli. A právě u žen je tento aspekt ještě více zajímavější, protože přímo úzce souvisí i s jejich přitažlivostí.
Článek
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu Víte, kolik hodin spánku opravdu vaše tělo potřebuje? To vám prozradí vaše znamení. Třeba patříte k ranním ptáčatům, nebo naopak k věčným spáčům, které zvonění budíku doslova vytáčí a nejraději by ho vyhodili z okna.
Článek
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy?
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy? Znamení zvěrokruhu, ve kterém se každý z nás narodil, ovlivňuje náš život všemi směry. Určuje naši osobnost a s ní spjaté negativní a pozitivní vlastnosti. Avšak podle astrologů existuje pět znamení zvěrokruhu, u kterých převládají spíše ty špatné. Jaká znamení to tedy jsou?
Článek
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží?
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží? Zda vám to s vaším partnerem bude klapat, anebo váš vztah brzy ztroskotá, v jisté míře ovlivňují také hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu spolu tvoří naprosto nekompatibilní pár, který má pouze malou šanci na společnou budoucnost. Horoskop lásky nehraje do karet především následujícím nesourodým párům, jejichž partnerský vztah pravděpodobně selže.
(8) Načíst více