Kategorie Horoskopy

Článek
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu
Kolik hodin spánku vám stačí? Odhalí vám to vaše znamení zvěrokruhu Víte, kolik hodin spánku opravdu vaše tělo potřebuje? To vám prozradí vaše znamení. Třeba patříte k ranním ptáčatům, nebo naopak k věčným spáčům, které zvonění budíku doslova vytáčí a nejraději by ho vyhodili z okna.
Článek
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy?
Těchto 5 znamení zvěrokruhu mají nejhorší vlastnosti. Nejste mezi nimi i vy? Znamení zvěrokruhu, ve kterém se každý z nás narodil, ovlivňuje náš život všemi směry. Určuje naši osobnost a s ní spjaté negativní a pozitivní vlastnosti. Avšak podle astrologů existuje pět znamení zvěrokruhu, u kterých převládají spíše ty špatné. Jaká znamení to tedy jsou?
Článek
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží?
Horoskop lásky: Která znamení se k sobě nehodí a jejich partnerský vztah zpravidla dlouho nevydrží? Zda vám to s vaším partnerem bude klapat, anebo váš vztah brzy ztroskotá, v jisté míře ovlivňují také hvězdy. Některá znamení zvěrokruhu spolu tvoří naprosto nekompatibilní pár, který má pouze malou šanci na společnou budoucnost. Horoskop lásky nehraje do karet především následujícím nesourodým párům, jejichž partnerský vztah pravděpodobně selže.
Článek
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň Možná, že jste si od kamarádek někdy vyslechla stížnost, že jejich partner se po svatbě změnil k horšímu. Vy zatím se svým partnerem chodíte a máte pocit, že si ve všem rozumíte. Jaké to ale bude, až se stanete manželi? Odpíchněte se od partnerova znamení zvěrokruhu. Hvězdy vám samy řeknou, co vás s ním čeká ve svazku manželském.
Článek
Pouze v jednom měsíci v roce se rodí ti největší géniové a výjimeční lidé. Patříte mezi ně?
Pouze v jednom měsíci v roce se rodí ti největší géniové a výjimeční lidé. Patříte mezi ně? Podle vědců existuje měsíc, ve kterém se narodilo nejvíce úspěšných a výjimečných lidí. Prozradíme vám, který to je a pokud jste se v tomto měsíci narodili i vy, tak gratulujeme.
Článek
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb
Toužíte po vztahu plném nekonečné lásky a romantiky? Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb Že je láskyplný a romantický vztah dvou lidí, ve kterém nenajdete jedinou známku hádky, pouhou utopií? Pokud toužíte po něčem podobném, určitě toho můžete dosáhnout. Poohlédněte se po mužích narozených ve znamení Raka nebo Ryb, kteří vám snesou doslova modré z nebe. A to ve všech směrech.
Článek
Zlozvyky typické pro jednotlivá znamení zvěrokruhu: Býci zbožňují nakupování, Vodnáři rádi drbou
Zlozvyky typické pro jednotlivá znamení zvěrokruhu: Býci zbožňují nakupování, Vodnáři rádi drbou Znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodila, dokáže říct hodně o vaší osobnosti. Umí však odhalit nejen vaše přednosti, ale i spoustu vašich nedostatků či zlozvyků, které jsou ve vás hluboce zakořeněné. Právě proto jsme sepsali seznam zlozvyků, které jsou tolik typické pro jednotlivá znamení. Sedí i ve vašem případě?
Článek
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno
Zamilovala jste se do muže, který se narodil v jednom z těchto znamení? Pak máte vyhráno Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, neovlivňuje pouze naši povahu, ale také partnerské vztahy. Jestliže jste se tedy zamilovala do muže narozeného v jednom z těchto čtyř znamení, můžete jásat. Čeká vás vztah plný vášně, ve kterém se zároveň budete cítit v bezpečí.
(2) Načíst více