Kategorie Horoskop

Článek
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení Každý z nás si láme hlavu nad tím, co nového mu rok 2020 přinese. Ať už patříte k lidem, kteří mají rádi klid a stabilitu, anebo se nebráníte změnám, průběh roku 2020 ovlivní také datum, ve kterém jste se narodili. Pokud patříte k následujícím znamením zvěrokruhu, čekají vás letos opravdu velké životní zvraty. A to i když chcete, nebo ne.
Článek
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí Existuje spousta horoskopů, které vám napoví, které znamení zvěrokruhu se k vám nejvíce hodí. Avšak tento vztahový horoskop je ten nejpřesnější.
Článek
Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou
Nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Nezahrávejte si se Štírem, Býkem ani Pannou Říká se, že ten, kdo nežárlí, nemiluje. Když ale partnerova žárlivost přináší do vztahu neustálé výčitky, kontrolování a osočování, je to už nad míru. Některá znamení zvěrokruhu mají nezdravou žárlivost doslova v krvi a nejraději by vás držela pod zámkem. Na která z nich byste si měli dát obzvlášť pozor?
Článek
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny
Která znamení zvěrokruhu jsou mistry v pomluvách a kritizování? Niť suchou na vás nenechají Raci a Panny Opodstatněná kritika, která není podložená emocemi a negativitou, je pro nás velmi užitečná. Pokud k nim dobře přistoupíme, umí nás posunout dál. Najdou se však lidé, kteří na druhých nenechají niť suchou a kteří neustále pomlouvají. Tato jejich vlastnost je dána i znamením zvěrokruhu, ve kterém se narodili. Která znamení v kritizování vynikají?
Článek
S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením
S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením Jestli si chcete opravdu užít, chce to mít po ruce toho správného partnera. Zda si s ním budete po sexuální stránce opravdu rozumět, určuje mimo jiné také vaše hvězdné znamení. Existují totiž dvojice, které mohou v ložnici společně zažít opravdový vítr. Která znamení jsou tedy sexuálně nejkompatibilnější?
Článek
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování
Čím jsou děti narozené v červenci tak výjimečné? Mají pozitivní přístup a lépe ovládají své emoce a chování Lidé, kteří se narodí v průběhu července, v sobě ukrývají mimořádný potenciál. A jak je to s dětmi? Pokud se vaše dítě narodilo nebo narodí v červenci, připravte se na jedno. Ať už je pod nadvládou znamení Raka či Lva, jde o velmi jedinečnou osobu. Čím vším se tedy červencové děti odlišují od ostatních?
Článek
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň
Manžel podle horoskopu: Rak vám snese modré z nebe, se Štírem zažijete nekonečnou vášeň Možná, že jste si od kamarádek někdy vyslechla stížnost, že jejich partner se po svatbě změnil k horšímu. Vy zatím se svým partnerem chodíte a máte pocit, že si ve všem rozumíte. Jaké to ale bude, až se stanete manželi? Odpíchněte se od partnerova znamení zvěrokruhu. Hvězdy vám samy řeknou, co vás s ním čeká ve svazku manželském.