Kategorie Hádanka

Článek
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka Situace, která je na obrázku může potkat každého, ovšem jen ti opravdu zkušení a dobří řidiči si s ní dokážou hravě poradit. Patříte k nim i vy?
Článek
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci?
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci? Dnes pro vás máme opravdu tvrdý oříšek k rozlousknutí. Tato hádanka prověří vaši představivost a smysl pro řešení krizových situací. 
Článek
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky?
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky? Pokud rádi řešíte hádanky a vaší předností je logické uvažování, je tato hádanka právě pro vás. Každý člověk by měl čas od času trochu potrápit své mozkové závity, a tak si udržovat bystrou mysl. Tak pokud jste připraveni, jdeme na to!
Článek
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka
Máte mysl a postřeh opravdového génia? Tak označte toho největšího hlupáka Jste přesvědčeni, že si dokážete poradit v každé situaci, umíte logicky uvažovat a používat zdravý rozum? Tak přesně pro vás je určen tento test.
Článek
Hádanka, kterou vyřeší pouze bystrý člověk. Poznáte podle nohou, kdo je živý?
Hádanka, kterou vyřeší pouze bystrý člověk. Poznáte podle nohou, kdo je živý? Tato trochu morbidní hádanka odhalí, jaký máte postřeh a vnímáte detaily. Představte si, že jste na malou chvíli v roli soudního lékaře a musíte uhodnout, které ze tří těl není mrtvola.
Článek
Máte 20 vteřin na vyřešení hádanky: Pokud to zvládnete, patříte mezi hrstku opravdových mistrů postřehu
Máte 20 vteřin na vyřešení hádanky: Pokud to zvládnete, patříte mezi hrstku opravdových mistrů postřehu Dnes jsme si pro vás připravili opravdovou lahůdku, která odhalí váš postřeh a smysl pro detail. Dokážete během pouhých 20 vteřin najít 3 rozdíly? Věříme, že ano!
Článek
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší
Uhodnete za pouhých 10 sekund, která z žen na obrázku není těhotná? Řešení zvládnou jen ti nejlepší Máte bystrou mysl a cit pro detail? Pokud ano, nebude vám tato hádanka dělat žádný problém a hravě jí vyřešíte.
Článek
Jste dobrý řidič? Vyřešení této dopravní situace vám odhalí pravdu
Jste dobrý řidič? Vyřešení této dopravní situace vám odhalí pravdu Tato dopravní situace je dosti neobvyklá, přesto se s ní můžete setkat a není na škodu zjistit, jak byste si poradili. Pozorně si prohlédněte křižovatku a dobře si promyslete, v jakém pořadí dopravní prostředky pojedou. Není to tak jednoduché že?
Článek
Jednoduchý test: Dokážete během 10 sekund najít ukrytou číslici?
Jednoduchý test: Dokážete během 10 sekund najít ukrytou číslici? Jen opravdu ti nejvíce bystří dokážou mezi všemi těmito čísly najít letopočet 2017. Pokud je váš postřeh a schopnost vnímat detaily nadprůměrný, bude vám stačit 10 sekund.