Kategorie Fotky

Článek
Čtyři mladíci znásilnili svou spolužačku a poté její fotky zveřejnili na internetu. Jak vše dívka vyřešila?
Čtyři mladíci znásilnili svou spolužačku a poté její fotky zveřejnili na internetu. Jak vše dívka vyřešila? To, co se stalo náctileté Rehtaeh Parsonsové z Darthmouthu v Kanadě, může potkat každou mladou dívku. V roce 2011 šla ke kamarádce na večírek. Tam ji bohužel znásilnili čtyři její spolužáci a fotografie, které ihned po činu pořídili, zveřejnili na internetu. Jak se asi dívka musela cítit? To si ani neumíme představit.
Článek
Fotky jako důkaz: Neuvěříte, že tyto absurdní věci byly v minulosti naprosto normální
Fotky jako důkaz: Neuvěříte, že tyto absurdní věci byly v minulosti naprosto normální Masážní přístroj na prsa, narovnávání vlasů klasickou žehličkou na prádlo, lék proti bolesti zubů obsahující kokain nebo malé dítě v reklamě na cigarety. Přijde vám tohle všechno normální, nebo postavené na hlavu? Ještě před pár desítkami let šlo o zcela běžné věci, nad kterými se nikdo nepodivoval. Předkládáme fotky jako důkaz.
Článek
Těmto fotkám se od srdce smáli naši předci: Přijdou vám ještě vtipné?
Těmto fotkám se od srdce smáli naši předci: Přijdou vám ještě vtipné? V průběhu staletí se nemění pouze myšlení nebo móda, ale i smysl pro humor. Dokazují to i následující fotky, kterými se na přelomu 19. a 20. století bavili naši předci. Tyto dobové snímky byste našli na pohlednicích nebo v dobových humoristických časopisech. Uznáváme, že z nich dýchá kouzlo minulosti, ale máte pocit, že jsou pořád tak zábavné?
Článek
Společnost hledá někoho, komu zaplatí 10 tisíc dolarů, aby odjel do Francie ochutnávat víno. Měli byste zájem o práci snů?
Společnost hledá někoho, komu zaplatí 10 tisíc dolarů, aby odjel do Francie ochutnávat víno. Měli byste zájem o práci snů? Definovat co přesně znamená práce snů je velmi těžké. Pro některé je to možnost během práce cestovat, pro někoho jsou důležité firemní benefity a jiní dávají přednost možnosti pracovat z domu. Není také tajemstvím, že se sociální sítě stali novou platformou, díky které firmy shánějí nové zaměstnance.
Článek
Šílené fotky z ruských seznamek: Nevíme, zda se smát, či plakat
Šílené fotky z ruských seznamek: Nevíme, zda se smát, či plakat Na internetových seznamkách hledají lidé svou spřízněnou duši. Někteří však online seznamky spíš zatracují, protože se zde vyskytuje velká skupina tragédů. Další si zase internetové seznamky chválí, protože díky jedné z nich našli lásku svého života. V tom případě asi nepátrali na ruských seznamkách, kde by jim z profilových fotek padla čelist.