Kategorie Dívka

Článek
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby…
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby… Když se řekne Osvětim, okamžitě se každému vybaví koncentrační tábor, ve kterém se děly doslova hrůznosti. V tomto koncentračním a vyhlazovacím táboře zemřelo více než milion lidí především židovské rasy. Bohužel zde umíraly také děti a jedním z nich byla Czesława Kwoka. Proč bude tento článek právě o této dívence?
Článek
Čtyři mladíci znásilnili svou spolužačku a poté její fotky zveřejnili na internetu. Jak vše dívka vyřešila?
Čtyři mladíci znásilnili svou spolužačku a poté její fotky zveřejnili na internetu. Jak vše dívka vyřešila? To, co se stalo náctileté Rehtaeh Parsonsové z Darthmouthu v Kanadě, může potkat každou mladou dívku. V roce 2011 šla ke kamarádce na večírek. Tam ji bohužel znásilnili čtyři její spolužáci a fotografie, které ihned po činu pořídili, zveřejnili na internetu. Jak se asi dívka musela cítit? To si ani neumíme představit.
Článek
Mladou dívku z Íránu zatkli za rouhání. Po plastických operacích chtěla vypadat jako Angelina Jolie
Mladou dívku z Íránu zatkli za rouhání. Po plastických operacích chtěla vypadat jako Angelina Jolie Chtěla prý obelhat celý svět a stát se Angelinou Jolie, a proto musí nyní nést následky. Soud proti ní vznesl obvinění. Sice jako slavná herečka vůbec nevypadá ale v Íránu na to mají jiný názor.
Článek
Smrt dívky zavinil mladý řidič. Dopis, který dívka svírala v ruce, vás dojme k slzám
Smrt dívky zavinil mladý řidič. Dopis, který dívka svírala v ruce, vás dojme k slzám Tohle by si měli přečíst především všichni mladí řidiči. Je to příběh mladé dívky, která zemřela při autonehodě. I když je to pravděpodobně fikce, může se stát snadno smutnou a tragickou pravdou.
Článek
Tato nevšední kráska upoutá každého muže. Ženy naopak ocení i něco jiného než krásnou tvář
Tato nevšední kráska upoutá každého muže. Ženy naopak ocení i něco jiného než krásnou tvář Na první pohled je jasné, že tato 21letá dívka Mikayla Saravia je dokonalý exemplář krásné ženy. Bezchybná pokožka, uhrančivé očí, plné rty a zářivý úsměv musí okouzlit opravdu každého. Ale je toho víc, co muže přitahuje.
Článek
Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí
Stopařka zažila horor: Muž ji unesl a 7 let ji držel v rakvi pod postelí Že stopování je nebezpečné, zvláště pro mladou dívku, ví snad každý, přesto spousta mladých žen riskuje svůj život. O tom se mohla přesvědčit i tato slečna, kterou řidič unesl a zavřel do rakve. 
Článek
Ve svých 7 letech podstoupila zvětšení prsou. Dostala to jako vánoční dárek od své matky
Ve svých 7 letech podstoupila zvětšení prsou. Dostala to jako vánoční dárek od své matky O tom, že svět je podivné místo, kde se dějí ještě podivnější věci, vám jistě nemusíme přesvědčovat. Zářným důkazem toho je i příběh této 7leté dívky, která podstoupila zvětšení prsou. Ano, čtete správně. Jak je to tedy možné?
Článek
Průvodčí tři roky mávali holčičce, která stávala v okně blízkého domu. Jednou však uviděli v okně vzkaz
Průvodčí tři roky mávali holčičce, která stávala v okně blízkého domu. Jednou však uviděli v okně vzkaz Malá Briany chodívala se svou matkou do práce, kde ji nejvíce zaujal výhled z okna na vlakové nádraží. Pokaždé cestujícím ve vlaku s nadšením mávala. Časem si průvodčí holčičky všimli a pozdrav jí oplatili.
Článek
Od narození se jí loupala kůže z celého těla. Jak tuto zákeřnou nemoc dívka zvládla a jak nyní vypadá?
Od narození se jí loupala kůže z celého těla. Jak tuto zákeřnou nemoc dívka zvládla a jak nyní vypadá? Bohužel na světě je stále mnoho vzácných a nevyléčitelných nemocí. I když mají lékaři ty nejmodernější přístroje a nejlepší léky, často to nestačí. Poté přichází na řadu alternativní léčba, která aspoň příznaky zmírní.