Kategorie Dítě

Článek
Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo
Otec se v noci podíval na záznam z kamery, která byla v pokoji jeho novorozeného syna. To, co viděl, ho šokovalo Starostlivý tatínek se hned po narození syna rozhodl nainstalovat do dětského pokoje kameru. Bál se o něj a často v noci sledoval, jak jeho syn klidně spí. Jednou ale na záznamu uviděl svou ženu, jak leží v pokoji syna na podlaze v neobvyklé poloze.
Článek
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte
Žena, která je již 14 let v kómatu, byla znásilněna. Hrůzný čin odhalil až porod dítěte Ženu, která byla 14 let v umělém spánku někdo znásilnil a ona porodila dítě. Nikdo nic netušil, dokud nezačaly porodní bolesti.
Článek
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky?
Hádanka pro opravdu chytré hlavičky: Která z žen je matkou dívenky? Pokud rádi řešíte hádanky a vaší předností je logické uvažování, je tato hádanka právě pro vás. Každý člověk by měl čas od času trochu potrápit své mozkové závity, a tak si udržovat bystrou mysl. Tak pokud jste připraveni, jdeme na to!
Článek
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného
Pár, který nemohl mít děti, ukázal snímek z ultrazvuku. Objevilo se na něm něco neuvěřitelného Britainy Clarkové a jejímu příteli Jamesnu Grouveli lékaři dlouhá léta říkali, že bohužel kvůli endometrióze, kterou Britainy trpěla, nikdy nebudou moci mít společné děti. Jenže jak už to v životě bývá, občas se stanou nevysvětlitelné, avšak nádherné věci.
Článek
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby…
Tragický osud dívenky z Osvětimi otřásl internetem. To, co jí dozorkyně prováděly, nemělo obdoby… Když se řekne Osvětim, okamžitě se každému vybaví koncentrační tábor, ve kterém se děly doslova hrůznosti. V tomto koncentračním a vyhlazovacím táboře zemřelo více než milion lidí především židovské rasy. Bohužel zde umíraly také děti a jedním z nich byla Czesława Kwoka. Proč bude tento článek právě o této dívence?
Článek
Pamatujete si na miminko, kterému chyběla velká část lebky? Ukážeme vám, jak tento chlapec vypadá v současnosti
Pamatujete si na miminko, kterému chyběla velká část lebky? Ukážeme vám, jak tento chlapec vypadá v současnosti Když se Jaxon Buell narodil, způsobil obrovský poprask. Přišel totiž na svět s velmi vzácným onemocněním zvaným anencefalie. To znamená, že má pouze 20 procent mozku a chybí mu velká část lebky. I když mu lékaři nedávali šanci na přežití, všechny kolem sebe překvapil svou bojovností. Zajímá vás, jak vypadá teď?
Článek
Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou
Policie při silniční kontrole odhalila něco šokujícího. I tohle někteří rodiče dokážou Policie z East Liverpoolu při silniční kontrole zastavila auto, které jelo v protisměru, a i zkušení policisté zůstali v šoku, když nahlédli do vozidla. Vše nafotili a zveřejnili, aby tento případ posloužil jako výstraha ostatním.