Kategorie Děti

Článek
9měsíční pitbull zachránil děti před nebezpečným hadem. Sám na následky kousnutí zemřel
9měsíční pitbull zachránil děti před nebezpečným hadem. Sám na následky kousnutí zemřel O tom, že je pes tím nejlepším přítelem člověka není pochyb, a pokud ještě navíc vyrůstá i s dětmi, jde o parťáka doslova na život a na smrt. Své o tom ví i rodina z Floridy, která bohužel o svého psího miláčka přišla. Svůj příběh sdíleli na sociální síti, aby varovali ostatní majitele čtyřnohých kamarádů.
Článek
Manželka připojila svému muži na břicho simulátor porodu: Tvrdil jí totiž, že rodit děti je snadné
Manželka připojila svému muži na břicho simulátor porodu: Tvrdil jí totiž, že rodit děti je snadné Muži si pouze stěží představí bolest, kterou při porodu prožívá každá žena. Ač jsou někteří pro své rodící partnerky obrovskou podporou, jiní porod jako takový zlehčují. Jedním z nich je Michael Richardson, který své ženě řekl, že na rození dětí vůbec nic není. Jeho manželka Jodie mu proto dala za vyučenou a připojila mu na břicho simulátor porodu.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
Táta své děti fotil v moři pomocí dronu: Zachránil jim tím život, protože dron odhalil blížícího se žraloka
Táta své děti fotil v moři pomocí dronu: Zachránil jim tím život, protože dron odhalil blížícího se žraloka Měl to být den jako každý jiný. 35letý Dan Watson z americké Floridy se rozhodl, že si se svou manželkou a třemi dětmi užijí nádhernou neděli na pláži. I když to běžně nedělá, tentokrát si s sebou přibalil také dron, jehož prostřednictvím chtěl zachytit vodní radovánky svých dětí. Neplánovaně jim tím ale zachránil život.