Kategorie Chování

Článek
Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život
Jste si opravdu souzeni? Poradíme vám, jak poznat, že jste párem na celý život Každý zamilovaný pár je přesvědčený o tom, že jsou jim hvězdy nakloněny a jejich vztah vydrží celý život. Mnohdy to tak bohužel ale není. Jak ale poznat, že jste si opravdu souzeni? Poznáte to podle těchto nápovědí.
Článek
Dělá některou z těchto věcí váš partner? V tom případě vezměte nohy na ramena
Dělá některou z těchto věcí váš partner? V tom případě vezměte nohy na ramena I když by měl správně fungující vztah být plný lásky a porozumění, někdy tomu může být úplně jinak a my skončíme s člověkem, který se naše ideálnímu partnerovi ani zdaleka nepodobá. Většinou jsme to my ženy, které se stávají obětí mužského chování.
Článek
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte
Dámy, víte, co muži nemají rádi v posteli? Tohle už nikdy nedělejte Při jednom průzkumu bylo dotázáno několik mužů, co jim nejvíce vadí při a po milování. A my vám dnes odhalíme některé odpovědi. Pokud jste si myslely, že vašeho partnera dokonale znáte a víte, co se mu při milování líbí, možná budete překvapeny.
Článek
Lidé si s ní mohli dělat, co chtěli. Umělkyni málem znásilnili a zabili
Lidé si s ní mohli dělat, co chtěli. Umělkyni málem znásilnili a zabili Marina Abramović se narodila v roce 1946 a je známou srbskou umělkyní, která svými nápady šokovala nejednoho člověka. Jedním z jejich nejvýznamnějších a zároveň nejkontroverznějších děl je Rhythm 0, který předtím ani dnes nemá obdoby.