Nejnovější články

Článek
Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí
Matka fotila svou dceru u stromu. Netušila však, jaké nebezpečí jim hrozí Všichni rádi fotíme své děti, protože si chceme uchovat vzpomínky na jejich dětství, bezstarostnost a hlavně proto, že neuvěřitelně rychle rostou a dospívají. Maminka dívenky, která se chystala jít první den školního roku do sedmé třídy, se rozhodla vyfotit svou dceru pod rozkvetlým stromem. To však netušila, jaké nebezpečí na ně číhá.
Článek
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět
Policista se u tragické dopravní nehody zachoval jako pravý otec: Jeho přístup dojímá svět Policisté, hasiči i záchranáři vám potvrdí, že nejhorší částí jejich práce je zasahovat u tragických dopravních nehod, během kterých umírají lidé. Zvlášť jde-li o děti, nebo dokonce celé rodiny. Uznání si zaslouží americký policista Nick Struck, který po těžké autonehodě rozptyloval malou holčičku, která jako jediná z rodiny vyvázla bez újmy.
Článek
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou?
Tučná odměna ve Výměně manželek: Víte, kolik rodiny za účast dostanou? Nováckou reality show Výměna manželek, ve které se na 10 dní vymění ženy v domácnosti a my máme možnost nahlédnout do českých rodin, nemusíme sáhodlouze představovat. Přemýšleli jste ale už někdy nad tím, proč se tyto rodiny do reality show přihlašují? Co je vede k tomu, aby celý národ viděl, jak žijí?
Článek
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět
Zdravotní sestra ukazuje rodině novorozeně. To, co se dělo za ní, neměl nikdo vidět Všichni novopečení rodiče se rádi chlubí fotkou svého narozeného dítěte. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Sestřička z porodnice ukazuje rodině jejich novorozeně a ti si jej vyfotí. Později si ale všimnou toho, co si na první fotce svého dítěte asi nepřáli vidět.
Článek
Nejtrapnější fotka ze svatby. Podívejte se na ženu, která úplně zastínila nevěstu
Nejtrapnější fotka ze svatby. Podívejte se na ženu, která úplně zastínila nevěstu Každá nevěsta chce mít na svůj nejkrásnější den v životě trvalé vzpomínky v podobě fotografií. Jednu takovou chtěla mít i nevěsta na této fotce.
Článek
Chlapeček si stěžoval na bolest v puse. V jeho 7 letech mu vyoperovali víc než 500 zubů
Chlapeček si stěžoval na bolest v puse. V jeho 7 letech mu vyoperovali víc než 500 zubů Když byly malému indickému chlapci tři roky, stěžoval si na bolest v puse. Matka jej vzala k lékaři, ale chlapeček si nenechal do úst sáhnout, a tak jeli s nepořízenou domů. Po více jak čtyřech letech, kdy trpěl neustálou bolestí a otoky, se konečně rodiče rozhodli vzít znovu svého syna na vyšetření, protože se obávali rakoviny.
Článek
Nastávající maminka si chtěla udělat fotku s tygrem. Reakce šelmy vás překvapí
Nastávající maminka si chtěla udělat fotku s tygrem. Reakce šelmy vás překvapí Mladá těhotná žena si při své návštěvě zoologické zahrady chtěla udělat fotku s krásným tygrem. Stoupla si ke sklu, které dělilo z bezpečnostních důvodů ji a tygra, vzala mobil a začala fotit. Reakce mohutné šelmy vás ale překvapí.
Článek
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili
Mladý pár adoptoval 8měsíční dvojčátka. Jen den poté je však vrátili Problémy s početím má v České republice až pětina párů. Jinak tomu bohužel není ani v jiných státech po celém světě. Naštěstí pro ty, kteří neměli to štěstí stát se biologickými rodiči, existuje možnost adopce. Pro tuto variantu se rozhodl i mladý pár z Anglie.
Článek
Lékaři doporučují: Těchto 5 cviků vám pomůže od bolesti zad
Lékaři doporučují: Těchto 5 cviků vám pomůže od bolesti zad Bolestí zad trpí jednou za život čtyři lidé z pěti. Čím dál častěji se bolesti zad vyskytují u dětí. Takto vysoký nárůst a výskyt tohoto onemocnění je podmíněn zejména nevhodným životním stylem.
Článek
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám
Jak se změnila Amanda Bynes? Z krásky troskou kvůli drogám Všichni si určitě pamatujete krásnou a přitažlivou mladou herečku Amandu Bynes, která byla v minulých letech velmi často hlavní hrdinkou v teenagerovských komediích. Osm let se ale nikde neobjevila, propadla totiž drogám.
Článek
Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet
Děvčátko namalovalo maminku ve sprše. Její kresba pobavila celý internet Dětská představivost a pohled na svět bývá velmi nekonvenční. Nejvíce vás jistě pobaví dětské výtvarné projevy. Kresby dětí jsou totiž originální a jedinečné. Někdy je ale lepší, když své malůvky vytváří doma, a ne ve škole. Souhlasíte?
Více článků