Nejnovější články

Článek
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena
Ve svých 25 letech vážila 320 kilogramů. Nyní je z ní ale krásná žena Christina Philips, jako jedna z mnoha, bojovala se svou nadváhou již od dětství a špatné nálady zajídala velkým množstvím jídla. Depresemi trpěla především kvůli hádkám svých rodičů, kteří se dokonce i fyzicky a slovně napadli. Jídlo bylo tedy pro malou Christinu vysvobozením.
Článek
Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď
Miluje vás ještě? Tato znamení vám dají jasnou odpověď Má mě rád, nemá mě rád? Tuto otázku si kladou od nepaměti všechny dívky. Jak ale zjistit, zda vás váš vyvolený opravdu pořád ještě miluje a zda mu na vás záleží? Nejhorší je nejistota, která vám nedá spát, protože někde hluboko v duši víte, že něco není v pořádku. Jak rozpoznat pravdu vám pomůžou tyto znaky.
Článek
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení
Znamení zvěrokruhu, které v roce 2020 čekají největší životní změny: Býk zaboduje ve všech směrech, Blížence čeká překvapení Každý z nás si láme hlavu nad tím, co nového mu rok 2020 přinese. Ať už patříte k lidem, kteří mají rádi klid a stabilitu, anebo se nebráníte změnám, průběh roku 2020 ovlivní také datum, ve kterém jste se narodili. Pokud patříte k následujícím znamením zvěrokruhu, čekají vás letos opravdu velké životní zvraty. A to i když chcete, nebo ne.
Článek
Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky
Čínský horoskop: V roce kovové Krysy 2020 nás čekají nové začátky Rok zemského Vepře 2019 je dle čínského kalendáře označován jako rok bohatství, pohody, pozitivní energie a hojnosti. Pomalu se ovšem chýlí ke svému konci a přesně 25. ledna 2020 přejde do roku kovové Krysy. Víte, co vás dle čínského kalendáře čeká?
Článek
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky
Pánové, těmto ženám se vyhýbejte: Ženy narozené v těchto znamení jsou ty nejhorší manželky Již po celá staletí lidé pozorují hvězdy a astrologie patří k nejstarším vědám. Podle astrologů je možné, že ženy narozené v těchto znamení zvěrokruhu nepatří zrovna k těm nejlepším manželkám. Které to tedy jsou?
Článek
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí
Horoskop, který vám s naprostou jistotou řekne, jaké znamení se k vám nejlépe hodí Existuje spousta horoskopů, které vám napoví, které znamení zvěrokruhu se k vám nejvíce hodí. Avšak tento vztahový horoskop je ten nejpřesnější.
Článek
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku
Jak dlouho spát: Vypočítejte si svou ideální dobu spánku Jak dlouho jste dnes v noci spali? A kolik hodin jste spánku věnovali předchozí noc? Sledování délky a kvality spánku nemusí být vaší životní prioritou. Je to však cesta, kterou uděláte hodně pro své zdraví. Pokud ovšem nevíte, jak dlouho spát, zkuste si přesnou dobu spánku s ohledem na své potřeby vypočítat.
Článek
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život
Žena byla přesvědčena, že za dveřmi bytu leží zraněný pes. Chtěla mu pomoct, ale záhy zjistila, že jí jde o život Když Sharon jednoho dne uviděla u vchodových dveří svého domu ležící zvíře, myslela, že se jedná o psa, který potřebuje její pomoc. Když si však zvíře důkladně prohlédla, zůstala v naprostém šoku – nejednalo se totiž o psa a žena se rázem pochopila, že jí jde o život.
Článek
Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům
Sportovní reportérka Jane Slater odhalila partnerovu nevěru díky chytrým hodinkám: Paradoxně si je dali s přítelem loni k Vánocům Přijít na to, že vás váš partner podvádí, není vůbec příjemná věc. Americká sportovní reportérka Jane Slater by o tom mohla vyprávět. Sama zjistila nevěru svého partnera opravdu neobvyklým způsobem, což ji ještě více šokovalo. A to prostřednictvím chytrých hodinek, které před rokem dostala na Vánoce.
Článek
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci?
Tato hádanka prověří vaši bystrou mysl: Jak vyřešíte tuto zapeklitou situaci? Dnes pro vás máme opravdu tvrdý oříšek k rozlousknutí. Tato hádanka prověří vaši představivost a smysl pro řešení krizových situací. 
Článek
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test
Je vaše postel plná roztočů? Řekne vám to jednoduchý test Roztoči jsou malá, pouhým okem neviditelná zvířátka. Postel, do které dennodenně uléháme, však s námi mohou sdílet až dva miliony z nich. Jak tedy poznáme, že roztoči jsou i naším problémem, a jakým způsobem je můžeme z naší postele vystěhovat?
Článek
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život
Nenápadný přízrak rakoviny prsu: Když jej rozpoznáte, můžete si zachránit život Rakovina prsu - po rakovině děložního čípku nejčastější onemocnění žen. Podle mnohých odborníků vás tělo však může zavčas informovat, že s ním není něco v pořádku. Tato informace, kterou tělo vysílá, vám může včasným zásahem a léčbou zachránit život.
Článek
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život
Pravidla šťastného manželství: Takto vám láska vydrží celý život Statistiky říkají, že se v Česku rozpadne každé druhé manželství. Přesto tu máme 50 procent párů, které spolu žijí šťastným, nebo alespoň spokojeným životem. Jestliže se k nim chcete také zařadit, stačí, když ve svém dlouholetém vztahu začnete dodržoval několik jednoduchých pravidel.
Více článků