Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením

S kým zažijete ten nejlepší sex? V posteli to spolu nejvíc klape těmto hvězdným znamením Zdroj: Shutterstock.com

Jestli si chcete opravdu užít, chce to mít po ruce toho správného partnera. Zda si s ním budete po sexuální stránce opravdu rozumět, určuje mimo jiné také vaše hvězdné znamení. Existují totiž dvojice, které mohou v ložnici společně zažít opravdový vítr. Která znamení jsou tedy sexuálně nejkompatibilnější?

Nejlepší sex podle znamení zvěrokruhu

Skvělý sex můžete zažít takřka s jakýmkoliv hvězdným znamením, pokud s partnerem budete na té správné vlně a pokud mezi vámi bude ta správná sexuální chemie. Jestliže ale chcete svůj postelový zážitek ještě umocnit, zeptejte se toho druhého na jeho znamení.

Chcete vědět, s kým zažijete ten nejlepší sex právě vy? Přinášíme vám šest sexuálně nejkompatibilnějších znamení zvěrokruhu. Podotýkáme ovšem, že kvalitní postelové hrátky ještě nemusí přerůst ve spokojený dlouhodobý vztah. Tato možnost se v následujících případech velmi často vylučuje.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran a Štír: Výbušné spojení

Když dáte dohromady dvě z nejvášnivějších znamení zvěrokruhu, získáte přímo výbušnou směs. Právě Beran se Štírem spolu zažijí nejdivočejší sex svého života. V partnerském životě si toto hvězdné spojení nemusí vůbec sednout. Pokud jde ale o život v ložnici, jejich vzájemná nevraživost rychle přeroste ve vášeň. Berana a Štíra spojuje rovněž smysl pro dominanci a dobrodružství. V sexu tak budou rádi zkoušet stále něco nového.

Býk a Střelec: Smyslnost a ztřeštěnost v jednom

Střelci a Býku to klape hlavně v posteli, kde si užívají ztřeštěný a dobrodružný, ale zároveň i romantický a smyslný sex. Když smícháte Střelcův smysl pro přirozenost s Býkovou láskou ke smyslným dotekům, dosáhnete dokonalého spojení, se kterým budete naprosto spokojeni.

Blíženci a Kozoroh: Komunikace je klíčová

Blíženci a Kozoroh společně v ložnici nezažijí žádnou divočinu, jejich sex je spíše kultivovanější záležitostí. Oba dva však jedou na stejné vlně, neboť je pro ně naprosto klíčová komunikace. Postelové hrátky se v jejich případě neobejdou bez hlubokých pohledů a procítěných doteků, tak jako je známe třeba z kultovních romantických filmů.

Zdroj: Shutterstock.com

Lev a Váhy: Dominance a submisivita

Pokud by tato dvě hvězdná znamení chtěla, mohla by si z fleku střihnout scénu z Padesáti odstínů šedi. Lev je v sexu tou dominantnější částí a chce mít vždy vše pod kontrolou. Váhy jsou naopak submisivnější a udělají v posteli cokoliv, dokud se jim to bude líbit. V sexu jde tedy o dokonalou dvojici, která se s ohledem na své potřeby 100procentně doplňuje.

Ryby a Rak: V hlavní roli emoce

Ryby a Rak jsou velmi emociální hvězdná znamení. Když se sejdou v ložnici, emoce a procítěnost z nich jenom stříkají. Tato znamení jsou navíc velmi intuitivní. Snadno tak vycítí, co od nich vlastně partner chce. Pro Ryby ani Raky však není sex pouze chvilková záležitost. S partnerem, se kterým se vyspí, to myslí opravdu vážně a počítají s ním i do budoucna.

Panna a Vodnář: Jako puzzle

Zatímco Panna je pořádkumilovná a prakticky založená, Vodnář upřednostňuje chaos. Tato hvězdná znamení však spojuje jejich hloubavost a chuť se učit novým věcem. Po sexuální stránce se Panna a Vodnář neuvěřitelně doplňují. Panna se věnuje každičkému detailu, kterého by potěšila svému partnera, a s radostí otevírá tvrdou skořápku Vodnáře, pod kterou se skrývá třaskavá směs.

Autor:
Publikováno: 17. 9. 2019 11:11 Nahlásit obsah